Szkolenia dla firm

Merit School prowadzi szkolenia językowe dla klientów korporacyjnych i instytucji publicznych.

W zależności od oczekiwań, zajęcia prowadzone są w siedzibie naszej szkoły lub u klienta.
Szkolenia dla firm prowadzone są w systemie ?tailor made?, tzn. że są ?szyte na miarę potrzeb klienta?. Przed rozpoczęciem zajęć dokonuje się diagnozy potrzeb klienta i indywidualnie ustala zakres tematów poruszanych na zajęciach, materiały szkoleniowe i najlepsze metody nauki.

Nasz potencjał, profesjonalizm i doświadczenie naszych lektorów, m.in. w takich instytucjach jak GlaxoSmithKline, Starostwo Powiatowe w Żyrardowie czy Polmos Żyrardów Sp. z o.o., gwarantują najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o metodach nauczania, przejdź do zakładki Metody.

 

Najnowsze zdjęcia

Copyright MERIT SCHOOL- Szkoła Językowa Stara Przędzalnia, Żyrardów, Wykonanie: PC-ONE strony internetowe